Na początku doradztwo i pomoc

Pomożemy Ci się przebić przez gąszcz informacji pełen skomplikowanej terminologii, wybierzemy odpowiednie rozwiązanie, dopasujemy odpowiednią funkcjonalność i wytłumaczymy Ci dlaczego nie warto przepłacać. Dodatkowo specjalnie dla Ciebie zorganizujemy szkolenie dopasowane pod konkretne rozwiązania internetowe tak aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie Twojej nowoczesnej strony www.

czytaj więcej

Strony WWW

Serwis internetowy stanowi aktualnie podstawowe narzędzie promocji w sieci Internet. Za jego pomocą możliwa jest najszybsza komunikacja z Klientem, dzięki czemu jest on głównym źródłem informacji o ofercie, usugach oraz lokalizacji firmy. Profesjonalnie przygotowany serwis internetowy jest świetnym narzędziem do wykreowania marki, jej wizerunku i celów.

czytaj więcej

Stabilne rozwiązania e-commerce

Sklep internetowy z własnymi Płatnościami Online i zintegrowany z Allegro, Ceneo, Subiekt oraz najważniejszymi Kurierami. Nowoczesne płatności online. Integracja z Allegro. Ponad 50 metod płatności. Paczkomaty InPost. Odbiór i dostawa kurierem door-to-door. Integracja z porównywarkami cen. Sklep na Facebooku i Facebook w sklepie. Mobilna wersja. Monitoring stabilności i bezpieczeństwa 24h/dobę.

czytaj więcej

Fotografia i grafika

Biorąc pod uwagę, iż fotografią zajmują się osoby związane ze Związkiem Polskich Artystów Fotografików, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższy poziom usług fotograficznych. Wraz z usługami fotograficznymi oferujemy obróbkę cyfrową fotografii oraz usługi graficzne (projektowanie logotypów wraz z kreowaniem marki). Potrafimy sprostać wymaganiom naszych Klientów. Ufamy Klientom, z którymi pracujemy. Od długiego czasu nasz zespół udowadnia, że my również jesteśmy godni Waszego zaufania.

czytaj więcej